Strona głównaPrzemysł energetycznyGłówny analityk projektu

Główny analityk projektu

Polska, Gliwice

Oferta archiwalna

Miejsce pracy

Gliwice

Zadania

  • Wspieranie działań Zarządu Projektu w negocjacjach z klientami oraz dostawcami,
  • Analiza dokumentacji przetargowej oraz kontaktowej z naciskiem na kryterium gwarancji technicznych (terminów odbioru poszczególnych etapów),
  • Identyfikacja i ocena ryzyka kontraktowego,
  • Koordynacja przygotowania oferty przetargowej z zakresie planowania, finansowania, zakupów, logistyki, projektu i technologii, marketingu i sprzedaży.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane specjalizacje zarządzania projektem w budownictwie cywilnym,
  • Doświadczenie z projektami budownictwa infrastrukturalnego, dokumentacją kontraktową i konstrukcyjno technologiczną branży energetycznej lub energii odnawialnej,
  • Płynna znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Wynagrodzenie od negocjacji – uzależnione od doświadczenia,

Etapy rekrutacji

  • Kowalski Consulting sp. z o.o. (nr certyfikatu 4957) , preferowany dostawca usług HR, globalnego lidera w zakresie innowacyjnych rozwiązań energetycznych, koncernu ABENGOA, w związku z rozpoczęciem praca projektowych nowej jednostki elektrociepłowniczej w Polsce, poszukuje:
  • Główny Analityk Projektu
  • Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aktualnego CV w języku polskim i angielskim

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Oferty pracy w zawodzie: Analityk