Strona głównaBudownictwo / Architektura / GeodezjaMonter systemow wodno-kanalizacyjnych

Monter systemow wodno-kanalizacyjnych

Finlandia, Helsinki

Oferta archiwalna

Miejsce pracy

Helsinki i okolice.

Przejazd

Organizujemy i pokrywamy koszty podróży do Finlandii

Zaliczki i wypłaty

Co 2 tygodnie zawsze w piątek wg fińskich przepisów

Stawki

Wg fińskich przepisów

Wyżywienie

We własnym zakresie

Ubezpieczenie

Zapewniamy ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków oraz korzystanie ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii wg fińskich przepisów

Zakwaterowanie

Zawsze zapewniamy wyposażone częściowo odpłatne mieszkanie. Każdy mieszka w swoim pokoju. Miejsce pracy oraz podstawowe usługi sa w pobliżu mieszkania.

Zadania

Poszukujemy monterów armatury i systemów wodno-kanalizacyjnych oraz wentylacyjnych. Praca przy wyposażaniu nowych mieszkań.

Wymagania

Znajomość europejskich systemów montażu i wykonywania instalacji sanitarnych i klimatyzacyjnych. Znajomość rysunku technicznego.. Oczekujemy w pracy odpowiedniego podejścia oraz prawidłowej współpracy z innymi pracownikami. Język angielski oraz własny samochód jako wielki plus.

Oferujemy

  • Praca całkowicie na warunkach fińskich
  • WorkPower jest niezawodną i pewna fińska firmą działająca na rynku pracy od wielu lat. Pomagamy w załatwieniu spraw urzędowych przy pomocy tłumacza.

Etapy rekrutacji

Wyslij CV w jezyku angielskim , skontaktujemy sie z Toba telefonicznie lub mailowo tak szybko jak to mozliwe

Czas pracy

wg fińskich przepisów

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Oferty pracy w zawodzie: Monter