Monter-Spawacz Gazowy

Finlandia, Helsinki

Miejsce pracy

Praca za granicą.

Rodzaj pracy

wg fińskich przepisów

Przejazd

na koszt firmy

Stawki

Ubezpieczenie

Zakwaterowanie

Częściowo odpłatne wyposażone mieszkanie

Zadania

Montaż armatur, systemów wentylacyjnych i wodno-kanalizacyjnych. Spawanie gazowe rur.

Wymagania

Znajomość rysunku technicznego, język angielski komunikatywny, mile widziany własny samochód. Znajomość systemów instalowania i łączenia rurek plastikowych, umiejętność lutowania rur miedzianych. Udokumentowany staż w zawodzie.

Oferujemy

Zatrudnienie na warunkach fińskich

Etapy rekrutacji

Prosimy o nadsyłanie CV tylko po angielsku

Czas pracy

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Oferty pracy w zawodzie: Monter rurociągów