Spawacz - Monter

Finlandia,

Przejazd

na koszt firmy

Stawki

wg fińskich przepisów

Ubezpieczenie

Zakwaterowanie

Częściowo odpłatne wyposażone mieszkanie.

Zadania

Spawanie 135/136/138 i montaż wg rysunku technicznego. Praca przy produkcji w zakładzie.

Wymagania

Ważne certyfikaty, znajomość rysunku technicznego, podstawowa znajomość angielskiego .

Oferujemy

Praca na warunkach fińskich

Etapy rekrutacji

Przyjmujemy CV tylko w języku angielskim oraz kopie certyfikatów

Czas pracy

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Oferty pracy w zawodzie: Spawacz