Dekarz od Zaraz

Niemcy, Bremervorde

Miejsce pracy

Praca w zawodzie dekarza wykonywana jest przede wszystkim na wolnym powietrzu, najczęściej na powierzchni dachu oraz w warsztacie.

Rodzaj pracy

Fizyczna

Długość kontaktu

Czas nieokreślony

Okres próbny

6 miesięcy

Ubezpieczenie

Zapewnione

Zadania

Dekarz wykonuje zadania zawodowe związane z kryciem dachów, ich konserwacją i naprawą oraz montażem urządzeń służących do odprowadzania wody z powierzchni dachów. Wykonuje również podkłady pod pokrycia dachowe oraz montuje okna dachowe, wyłazy i świetliki. Zadania i czynności robocze wykonywane przez dekarza zależą od stanowiska, na jakim pracuje. Praca w tym zawodzie wymaga sprawności fizycznej, sprawności manualnej oraz wytrzymałości na długotrwały wysiłek fizyczny.

Wymagania

  • Minimum podstawowa znajomosc j. nimieckiego,
  • Prawo jazdy kategorii B mile widziane

Oferujemy

  • Prace w pełnym wymiarze godzin
  • Interesujące miejsca pracy u solidnego i renomowanego pracodawcy.
  • Umowę na atrakcyjnych, niemieckich warunkach, na okres nieograniczony.
  • Młody, dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do kolegów z Polski.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.)

Czas pracy

40 godzin tygodniowo

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Oferty pracy w zawodzie: Dekarz