Pomocnik Elektryka od zaraz

Niemcy, różne lokalizacje

Miejsce pracy

  • Budowa.
  • Fabryka.
  • U klienata
  • Dörpen, Cloppenburg, inne

Rodzaj pracy

Fizyczna.

Przejazd

We własnym zakresie.

Długość kontaktu

Czas nieokreślony.

Okres próbny

6 miesięcy.

Ubezpieczenie

Zapewnione.

Zadania

*Praca przy naprawie sprzętu gastronomicznego (wymiana termostatów, włączników, lutowanie, konserwowanie tegoż sprzętu itp.)

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Umiejętność czytania schematów połączeń elektrycznych
  • Wykształcenie kierunkowe lub odbyte niezbędne kursy

Oferujemy

  • Prace w pełnym wymiarze godzin
  • Interesujące miejsca pracy u solidnego i renomowanego pracodawcy.
  • Umowę na atrakcyjnych, niemieckich warunkach, na okres nieograniczony.
  • Młody, dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do kolegów z Polski.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Czas pracy

40 godz.tygodniowo.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Oferty pracy w zawodzie: Pracownik budowlany