Strona głównaBudownictwo / Architektura / GeodezjaMonter Wentylacji - Ventilation Fitter - Ventilasjonsmontor

Monter Wentylacji - Ventilation Fitter - Ventilasjonsmontor

Norwegia,

Miejsce pracy

Praca w Norwegii. Za granicą.

Zadania

Montaż wentylacji.

Wymagania

  • Minimum 3letniego doświadczenie w zawodzie montera wentylacji w Norwegii – warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny
  • referencje oraz udokumentowany staż pracy

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – min. 210 NOK/h
  • Długoterminowe zlecenia
  • Pomoc przy zakwaterowaniu
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
  • Możliwość kształcenia języka i awansu

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Oferty pracy w zawodzie: Monter