Hydraulik - Plumber - Rorlegger

Norwegia, Stavanger Haugesund Oslo Bergen

Miejsce pracy

Praca w Norwegii. Stavanger Haugesund Oslo Bergen

Zadania

Biały montaż.

Wymagania

  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie hydraulika
  • szukamy hydraulików z doświadczeniem w pracy w Norwegii lub innym kraju Skandynawii
  • doświadczenie z ogrzewaniem
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego (komunikatywna) – warunek konieczny

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie
  • stawka powyżej 215 NOK brutto za godzinę
  • pomoc w organizacji formalności
  • korzystne warunki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • gwarancja dodatku urlopowego
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika w naszym biurze

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Oferty pracy w zawodzie: Hydraulik