Operator Koparki - Maskinforer

Norwegia, Bergen

Miejsce pracy

Praca w Norwegii.

Zadania

Obsługa koparki 3 - 30 ton. Przygotowywanie działek pod budowę.

Wymagania

  • znajomość języka norweskiego lub angielskiego na poziomie dobrym
  • udokumentowane doświadczenie jako kierowca koparki (doświadczenie z Norwegii)
  • uprawnienia na koparkę
  • umiejętność i doświadczenie w pracy na koparkach 3 – 30 ton
  • odpowiedzialność
  • dokładność

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • jeśli kandydat będzie posiadał wysokie kwalifikacje zawodowe istnieje możliwość stałego zatrudnienia u klienta.
  • umowę gwarantującą pracownikom takie same warunki zatrudnienia i płacy oraz gwarancje przestrzegania wszelkich zasad panujących na norweskim rynku budowlanym (Collective tariff agreement)
  • pomoc w organizacji formalności i zakwaterowania (np. możliwość wynajmu mieszkań firmowych)
  • korzystne warunki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • możliwość regularnych wyjazdów do Polski, gwarancja dodatku urlopowego
  • pomoc w otrzymaniu norweskich świadczeń socjalnych (np. opcja zasiłku rodzinnego na każde dziecko poniżej 18 roku życia)
  • wsparcie polskojęzycznych pracowników w naszych biurach w Norwegii

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Oferty pracy w zawodzie: Operator