Monter Rur M-K

Niemcy, Dorpen

Miejsce pracy

Dörpen - region

Rodzaj pracy

Fizyczny

Przejazd

Samochód w celu dojazdu do pracy

Długość kontaktu

Umowę na czas nieokreślony na pełny etat

Okres próbny

6 Miesięcy

Stawki

Gwarancje płacy na podstawie Taryfy

Ubezpieczenie

Tak

Zadania

  • ogólne naprawy rur
  • gięcie i cięcie rur
  • mocowanie rur
  • wykonać połączenia i uszczelnić
  • Konserwacja i naprawa

Wymagania

  • Umiejętnie wykonane i kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe
  • Szkolenie jako montera rur, mechanika roślin, hydraulik ogrzewania pożądane, ale nie obowiązkowe
  • Gotowość do elastycznego czasu pracy i nadgodzin

Oferujemy

  • Długoterminową pracę z możliwością przejścia pod Klienta
  • Fajny zespół który będzie Ciebie wspierał

Etapy rekrutacji

Jeżeli czujesz ze to jest Praca dla Ciebie to Szybko wyślij swoje Cv do nas !!

Czas pracy

40 godzin tygodniowo

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Oferty pracy w zawodzie: Monter rurociągów