Strona głównaBudownictwo / Architektura / GeodezjaPracownik Budowlany - Praca dla Fachowców

Pracownik Budowlany - Praca dla Fachowców

Austria,

Miejsce pracy

cała Austria

Rodzaj pracy

różne prace budowlane

Okres próbny

miesiąc

Stawki

  • od 12,10 € pomocnik
  • do 14,20 € murarz / 13,84 €cieśla szalunkowy
  • dodatkowo diety
  • darmowe zakwaterowanie !

Wyżywienie

w zakresie własnym

Ubezpieczenie

austriackie

Zakwaterowanie

zapewnione

Zadania

  • dla naszych klientow poszukujemy pracownikow budowlanych roznych specjalizacji !
  • dokładny zakres obowiązków do indywidualnego ustalenia
  • w branży budowlanej chętnie zatrudniamy ekipy 2/3 osobowe

Wymagania

  • doświadczenia w zawodzie
  • komunikatywnej znajomości niemieckiego
  • auto do dyspozycji

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wg. Kollektivvertrag)
  • 13 i 14 wypłata
  • zakwaterowanie opłacone przez nas
  • pełne ubezpieczenie

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Oferty pracy w zawodzie: Pracownik budowlany