Mechanik Samochodowy – Austriacka Umowa

Opis stanowiska

hogo agencja pracy z niemiec

posiadamy wielu klientów, którzy poszukują do współpracy mechaników samochodowych.

Zadania

  • Wykonywanie napraw głównych samochodów
  • Diagnostyka oraz naprawa samochodów
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wytycznymi warsztatu

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie ukończona szkoła w zawodzie
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • auto aby dojeżdżać do pracy

Oferujemy

  • austriacka umowę o prace
  • 13 i 14 wypłatę
  • darmowe zakwaterowanie
  • pełen pakiet socjalny

Okres próbny

1 miesiąc

Stawki

od 1800 € netto / 167 godz /miesiąc

Zakwaterowanie

darmowe- opłacone przez pracodawcę

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

HR-SZOP