(+48) 58 350 06 41

Spawacz-Monter 135-136-141

Opis stanowiska

Zadania

Praca w zakładzie w produkcji. Spawanie i montaż konstrukcji. Stal czarna, nierdzewna. Grubość materiałów 4-16 mm .

Wymagania

Wymagane ważne certyfikaty 135/138/141 i udokumentowany przebieg pracy. Doświadczenie w zawodzie co najmniej 5 lat. Znajomość rysunku technicznego. Oczekujemy w pracy odpowiedniego podejścia oraz prawidłowej współpracy z innymi pracownikami. Język angielski oraz własny samochód jako wielki plus

Oferujemy

Praca całkowicie na warunkach fińskich. Pomagamy przy załatwianiu spraw urzędowych.

Etapy rekrutacji

Prosimy o nadsyłanie CV po angielsku

Czas pracy

wg fińskich przepisów

Przejazd

Firma pokrywa koszty przyjazdu do Finlandii

Stawki

Wyżywienie

We własnym zakresie

Ubezpieczenie

Zakwaterowanie

Częściowo odpłatne wyposażone mieszkanie możliwe blisko miejsca pracy.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

HR-SZOP