(+48) 58 350 06 41

Spawacz Ślusarz MIG MAG TIG

Opis stanowiska

Biuro fińskie firmy Barona Ltd poszukuje doświadczonych spawaczy posługujących się metodami MIG/MAG i TIG do fabryk Klientów w Finlandii Zachodniej.

Wymagania:

  • doświadczenie w spawaniu ręcznym metodami MIG/MAG konstrukcji stalowych, części maszyn,
  • przydatna również znajomość metody 141. Drut twardy, rutylowy, również żłobienie.
  • znajomość symboli spawalniczych na rysunku technicznym
  • znajomość języka angielskiego atutem
  • gotowość do pracy na zmiany

Oferujemy:

  • pracę na umowie fińskiej automatycznie zakładającej ubezpieczenie od wypadku przy pracy
  • pracownicy Barony objęci są opieką lekarską bezpłatną po przepracowaniu 1 miesiąca
  • ubranie i obuwie robocze od pracodawcy
  • Barona pomaga w zorganizowaniu pracownikom umeblowanego mieszkania oraz pomoc tłumacza również w przyuczeniu i załatwianiu spraw urzędowych.

Kontakt:

Standardowe CV powinno sporządzone w języku angielskim i zawierać dokładny opis okresów i rodzajów wykonywanych prac i produkcji z nazwami metod spawalniczych, grubości materiału itp. Uwaga: rekrutacja dotyczy wyłącznie biura Barony w Finlandii.

O Baronie:

Firma Barona Ltd (https://barona.fi/en/tyopaikat/) jest największą firmą zatrudniającą w branży przemysłowej w Finlandii. Firma cieszy się zaufaniem naszych klientów, co pomnaża możliwości zatrudnienia naszym kandydatom na różnych stanowiskach. Barona posiada certyfikat fińskiego Związku Firm HR.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

HR-SZOP